פרופיל תאורה ליניאריים

פרופיל תאורה ליניאריים

פרופיל תאורה - התוספת שתופסת בכל חלל

בעבר הלא רחוק, פרופיל התאורה היה מוצר אחיד ופשוט. אך כיום ניתן לראות כי ישנם פרופילים רבים, מגוונים וכאלו המוסיפים לכל חדר או חלל נראות לצד פונקציונאליות ומשדרגים אותו.

פרופיל התאורה מגיע באורכים שונים, ברוחבים משתנים, ובעומקים שונים, מה שאומר כי ניתן להתאימו למגוון דרישות עיצוביות ומבניות.

פרופיל הלד לרוב יותקן בסלון, במטבח או בחדרי העבודה והוא משמש בעיקר כמקור להארת משטחים. פרופיל הלד ניתן להתקנה חיצונית תלויה או שקועה. לרוב פרופיל לד מיוצר מאלומיניום.

כיצד נשלב את פרופיל הלד בעיצוב התאורה?

כשאנו מעוניינים לעצב את ביתנו: המקום בו אנו חיים, בו משפחתנו נמצאת, המקום אליו אנו פורשים לאחר יום עבודה או מבלים בו בסוף השבוע אנו נתייחס אל הבית כאל מבצרנו, לכן יש לקחת בחשבון כל אלמנט ואלמנט. ישנם אלמנטים אשר עוזרים לנו בעיצוב הבית, ואחד מהם הוא ללא ספק פרופיל הלד.

פרופיל תאורה בין אם נסתר או גלוי יכול להיות פתרון תאורה אידאלי להארת משטחים, הדגשת אזורים בחדרי הבית ותוספת של פרופיל לד אחד או שניים יכולים לשנות ברגע את החדר כולו.

אחד הדברים שהופך את פרופיל הלד לכה חביב על מעצבים ואנשים בכלל, היא העובדה כי הפרופיל מיוצר באופן מיוחד עבורכם על פי דרישה ובקשה על מנת שייתן את המענה הטוב ביותר עבורכם, ניתן לייצר את פרופיל התאורה בכל מידה ובכל צורה.

הטרנד החם בעולם התאורה:

כיום פרופיל הלד הפך להיות לאחד הטרנדים החמים והמבוקשים בעולם התאורה ועיצוב הבית.

פרופיל התאורה הוא למעשה גוף תאורה אשר עליו נרכיב כרטיסי לד איכותיים מהמותגים המובילים בשוק התאורה, אלו יעניקו את כמות האור הרצויה וכמובן בהתאמה לשטח אותו תרצו להאיר.

ייצור והתאמה

ייצור פרופיל הלד הוא תהליך מורכב אשר מחייב עבודה מדויקת ומקצועית, משלב התאמת החומרים ועד לשלב הסופי בו נחתוך, נרכיב ונחבר את כרטיס הלד לאורכו של גוף התאורה.

לשם כך אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר אשר יהפכו את פרופיל התאורה לעמיד, מעוצב ומתאים באופן מושלם עבור ביתכם.

כיום אנו יכולים להגיע בפרופיל לד ליניארי לעוצמות של 5,000 לומן למטר בגווני אור שונים - השטח שתירצו יואר באופן מושלם!

פתרון תאורה מובהק

בשל יתרונותיו הרבים, התאמתו באופן אישי ומדוקדק הפך פרופיל הלד לכה פופולרי, כמו כן העובדה כי ניתן להתקינו בנקודות שונות בחלל, על התקרה, על הקיר או אפילו בתוך הקיר, השימוש הגמיש בגוף תאורה זה הופך אותו לנחשק באמת.