אודות

בשבילנו תאורה זו תפיסת חיים שלמה

אנו ברשת דיל תאורה מאמינים שתאורה טובה מתחילה מהתאמה מושלמת לצרכים. בגלל זה תמצאו בכל אחד מסניפינו ברחבי הארץ מגוון רחב של פתרונות תאורה יחודיים העונים על כל צורך פרקטי, פנטזיה עיצובית ולכל תקציב. יועצי התאורה המקצוענים שלנו ישלימו את התמונה ויעזרו לכם להגשים חלום ולהאיר את הבית, העסק או הגינה באופן מושלם.

מגשימים פנטזיות עיצוביות במחירים לכל כיס

כל אדריכל יודע כי את המגע הסופי לבית מעניקה התאורה. התאורה עוטפת את החלל בצבע, שוטפת באור ומוסיפה דרמה ועניין לחלל המואר. אנו בדיל תאורה גאים להציע לכם אין ספור גופי תאורה בעיצובים שונים על מנת שתוכלו לממש את החלומות שלכם. אך לא פחות חשוב מזה, אנו מאמינים שעיצוב יוקרתי אינו חייב להיות יקר, לכן אנו מתחייבים להיות תמיד תחרותיים ולהציע לכם יותר אפשרויות במחיר נמוך יותר. לשלם פחות מבלי להתפשר על האיכות – זה המוטו שלנו.

מקצועיות ואיכות ללא פשרות

שימוש חכם באור ובחירת גופי התאורה הנכונים בהתאמה לעיצוב הפנים מעניק אוירה ייחודית וערך מוסף עיצובי לבית. אנו מאמינים בקדמה טכנולוגית ובחדשנות ומספקים ללקוחותינו את המילה האחרונה ואת מיטב המותגים בתחום התאורה. השירות ברשת דיל תאורה מלווה ביחס אישי ותשומת לב מריבית לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

מגוון עצום של פתרונות תאורה

רשת דיל תאורה חושפת אתכם לעולם שלם ורחב של פתרונות תאורה המספקים מענה עיצובי ופונקציונלי כאחד. צוות דיל תאורה מעמיד לרשותכם ניסיון רב והבנה טכנית עמוקה בתהליך בחירת גופי התאורה באולם התצוגה כדי לתת מענה הולם לתקציב העומד לרשותכם ובמקביל למקסם את ההנאה שלכם מהשהות בחלל המואר.