מראה עם תאורה - הכל על גוף התאורה המיוחד הזה

מראה עם תאורה - הכל על גוף התאורה המיוחד הזה

אם אתם מחפשים גוף תאורה מיוחד שמספק פיתרון מעולה גם לצרכי הארה, לצרכי עיצוב וגם לצרכי טיפוח ואסתטיקה - מראה עם תאורה היא הפיתרון.

מראה כזו משמשת כמה מקרים מיוחדים שכדאי להכיר.

מהי מראה עם תאורה?

מראה עם תאורה, מראה מוארת או תאורת מראה (שילובים שונים בהם אנחנו נוהגים להשתמש כדי לתאר) היא למעשה שילוב עיצובי של מראה עם תאורה. כלומר, גם גוף תאורה וגם מראה אמיתית.

למעשה מדובר על מראה רגילה לכל דבר, אשר משולבת עם תאורה סביבה. לרוב, התאורה מלווה את המראה לאורך כל ההיקף שלה, בין אם היא מראה עגולה, מלבנית, אובלית ועוד

במראות מעוצבות, התאורה היא לרוב אחורית, כמו תקרות גבס עם לד, כך גם המראה עם התאורה. כך שהיא הופכת את אזור האבמטיה שלהם לאזור מיוחד ויוקרתי.

יש גם מראות עם תאורה קדמית שאיתה משתמשים לצרכי טיפוח ואסתטיקה, גם בבתים וגם אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום.

סוגי מראות עם תאורה

יש מגוון של סוגי מראות עם תאורה, אבל אנחנו נעסוק רק בסוגים הרלוונטיים בתור פריטי עיצוב וטיפוח, שהן מראות נייחות.

מראות עם תאורה נסתרת

מראות אלו הן מראות עם תאורה בצד האחורי. בפועל, תאורת המראה משמשת בתור פריט עיצוב הבית ומוסיף ערך לחדר האמבטיה שלכם.

באמצעות תאורה עם מראה תוכלו להפוך כל חלל בבית שלכם, למקום מיוחד ומושך במינו. המראה לא ממש חייבת להיות בחדר המקלחת, אלא גם במבואות, חדרים ואזורי טיפוח או מסדרונות.

מראות עם תאורה גלוייה

מראות אלו הן מראות עם תאורה בצד הקדמי. כלומר תאורה שנמצאת ממש על הפנים של המראה ובכך נועדה להאיר את מי שעומד מולה.

באמצעות מראה מוארת כזו תוכלו לדאוג לטיפוח הגוף, השיער או הפנים שלכם ולוודא שהכל נעשה בצורה כמו שרציתם. לכן, כשיוצאים לאירוע או לפגישה, נראים מושלם יותר מתמיד.

איך קונים מראה עם תאורה?

כשאתם רוצים לקנות מראות תאורה, חשוב לוודא לאיזו מטרה היא משמשת? אם היא לצרכי טיפוח, אז כמובן מראה עם תאורה קדמית וגלוייה. אם צרכי עיצוב הבית, אז מראה עם תאורה אחורית נסתרת.

צריך גם לדעת שהתאורה היא תאורת לד, במיוחד אם האור דלוק לאורך שעות מרובות במהלך היום. כך תוכלו לחסוך בעלויות החשמל, ולוודא שיש נורות עמידות לאורך זמן.

חשוב גם לדעת מה הגודל שאתם צריכים את המראה, האם היא לאורך, לרוחב, ואיפה היא תמוקם. אלא שגם כדאי לחשוב האם תתאים לכם מראה עגולה או מלבנית, בהתאם למיקום שלה ולפריטים שהיא נמצאת לידה.

גוון התאורה גם כך חשוב, יש מראות עם גוון יחיד, ויש מראות תאורה שבהן תוכלו להחליף את הגוון לפי מה שמתאים לכם ובהתאם לקו העיצובי של הבית שלכם.

תוכלו להיכנס לקולקציית מראות עם תאורה כדי למצוא את כל הגופים היפים והמיוחדים שלנו.