תאורה לפינת האוכל.

פינת האוכל היא פנינה בבית שלכם.

חלל זה בו תשבו לאכול, לארח חברים ומשפחה, פינה בה ילדיכם יישבו להכין שיעורי בית, והמקום בו פעמים רבות תמצאו את עצמכם שוהים.

אך לפני שנבחר בתאורה לפינת האוכל ניקח בחשבון מספר גורמים עיצוביים:

צורת השולחן:

האם שולחן האוכל שלכם עגול או מלבני?

שהרי לרוב גופי התאורה לפינת האוכל יימצאו ממש מעל שולחן האוכל, אם התקרה שלכם גבוהה וחלל פינת האוכל שלכם גדול מספיק, תוכלו להשתמש בגוף תאורה מרשים ותלוי. 

אם שולחן האוכל מלבני סביר להניח שנשתמש בגוף תאורה מלבני לפינת האוכל.

לעומת זאת תאורה שמתאימה לפינת אוכל עם שולחן אוכל עגול תהיה לרוב גוף תאורה עגול לפינת האוכל

ההמלצה שלנו היא לבחור תאורה בעלת בגוון אור חם לפינת האוכל שלכם.

תאורה חמה תשרה אווירה חמימה ונוחה.

האפקט שאנו רוצים ליצור הוא כי השולחן כולו יהיה מואר, אך לא נרצה לסנוור את הסועדים וכמו כן נזכור כי אור חם (צהוב) מתאים יותר כתאורת פינת אוכל

בחירת התאורה הנכונה תיתן לאוכל מראה טרי, טעים ומחמיא יותר.

דבר נוסף כי חשוב לתת עליו דגש יהיה מאיזה חומר עשויה התקרה שלכם? כך למשל בתקרת גבס, לרוב נוכל להשתמש בגופי תאורה שקועי תקרה בפינת האוכל, במידה ויש לנו הכנה מתאימה נוכל גם להשתמש כן בגופי תאורה שקועים בפינת האוכל, לעתים שילוב של אלו עם ספוטים או מנורות שולחן ייצרו את המראה המושלם.

אך אם תקרת פינת האוכל עשויה מבטון, לרוב לא נוכל להשתמש בתאורה שקועה, ישנם מקרים בהם  נעשית הכנה לכך בעת הבנייה אך יש לוודא זאת.

תאורה מומלצת לתקרות בטון היא גופי תאורה תלויים לפינת האוכל או גופי תאורה צמודים לפינת האוכל.

היות ופינת האוכל היא מקום מרכזי בבית, מקום בו נבלה עם בני המשפחה זמן רב, אנו רוצים ליצור מקום מהנה, נוח ואינטימי.

הקרבה למטבח יוצרת מפגשים רבים בפינת האוכל, וכמו כן הקירבה לסלון, וזאת הסיבה לכך שכשנבחר ב תאורה לפינת האוכל ניקח בחשבון את הספק החשמל של גופי התאורה שבפינת האוכל.

ההתקדמות הטכנולוגית בתחום התאורה הביאה פתרונות תאורה לכך, תאורת הלד הפכה לבחירה הנבונה ביותר גם לפינת האוכל.

גופי תאורה לד לפינת האוכל מציעים את העוצמה הרצויה עם צריכת חשמל נמוכה, כהשוואה תאורת לד מהווה 10% מצריכת חשמל של תאורת ליבון.

יתרון נוסף של שימוש בתאורת לד בפינת האוכל הוא אורך החיים של תאורה זו אשר ארוך באופן משמעותי ואינו מושפע מכמות הדלקת הנורה.

אנו מציעים לכם פתרונות תאורה מלאים לפינת האוכל בכל עיצוב או צורה וגוון.

כעת תוכלו מהנוחות של ביתכם לבחור באתר שלנו תאורת לד לפינת האוכל בשלל צורות: תאורת לד צמודת תקרה, שקועי תקרה לפינת האוכל, פסי צבירה לפינת האוכל, ספוטים לפינת האוכל ועוד.

בחירה מוצלחת של תאורה לפינת האוכל ולכל חלל בית, היא כזו המשלבת עיצוב, פונקציונליות, חסכון אנרגטי וכזו המאפשרת משחקים של אור והצללה.

תוכלו לצפות ולבחור מהקטלוג שלנו את התאורה המתאימה ביותר עבור פינת האוכל שלכם.